• Internat

• Internat Ośrodka połączony jest bezpośrednio ze szkołą. Uczniami zamieszkującymi w internacie opiekują się nauczyciele - wychowawcy, którzy są surdopedagogami. Wszyscy wychowankowie są podzieleni na grupy. Pod okiem wychowawców odrabiają lekcje i spędzają czas wolny. Fachowa i systematyczna pomoc ułatwiają dzieciom opanowanie programu nauczania. Życzliwa opieka surdopedagogów sprawia, że internat to prawdziwy dom. W internacie prowadzone są atrakcyjne zajęcia pozalekcyjne, konkursy, zawody sportowe i zabawy. Nasi wychowankowie uczestniczą również w wielu konkursach i zawodach sportowych na terenie całej Polski, w których odnoszą sukcesy. Zapewniamy doskonałe warunki mieszkaniowe, sprzęt audio-wizualny i sale wyposażone w komputery. W Internacie panuje przyjazna i ciepła atmosfera.

Uczestniczymy w ciekawych zajęciach. W ramach współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury „Muranów” im C. K. Norwida nasi wychowankowie uczestniczą w zajęciach komputerowych oraz plastycznych. Bierzemy również udział w zajęciach teatralnych w Klubie "Mikroscena" na ul. Wójtowskiej.