Konferencja

W dniu 8 kwietnia 2017 r. w naszym Ośrodku odbyła się konferencja pt. ,,Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka z wadą słuchu w teorii i praktyce”.

Głównym celem konferencji było przedstawienie działań z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka z uszkodzonym narządem słuchu, ze szczególnym uwzględnieniem rehabilitacji słuchu i mowy oraz sposobów wsparcia jego rodziny.

Uczestnicy konferencji zapoznani zostali z najnowszą wiedzą i działaniami praktycznymi związanymi z rehabilitacją dziecka z wadą słuchu, jak i dodatkowymi sprzężeniami.

Konferencja adresowana była do dyrektorów, nauczycieli, terapeutów pracujących w żłobkach, przedszkolach, poradniach psychologiczno- pedagogicznych, w których mogą spotkać się z dziećmi wymagającymi specjalistycznej terapii z uwagi na wadę słuchu.

Dziękujemy za wystąpienia oraz podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem dr Radosławowi Piotrowiczowi, dr Ewie Jeżewskiej- Krasnodębskiej, dr Annie Prożych, mgr Ewie Żochowskiej, mgr Jarosławowi Krasnodębskiemu, mgr Karolinie Kunie oraz mgr Karolowi Wójtowiczowi.

Zdjęcia z Konferencji znajdują się w albumie.

Dla zainteresowanych materiały pokonferencyjne do pobrania.

Medicus.pdf

skrypt_duzy_konferencja_8_kwietnia_2008.pdf

Anna_Prozych-abstrakt.doc

Integracja_Odruchow_INPP_wg_Sally_Goddard.docx