XL Konkurs Matematyczny

XL  OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

DLA  NIESŁYSZĄCYCH I SŁABOSŁYSZĄCYCH

UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Warszawa, 2 - 4 czerwca 2017r.

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną do wzięcia udziału w XL Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących Szkół Gimnazjalnych.

Konkurs odbędzie się w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym dla Dzieci Słabosłyszących Nr 15 im. Ottona Lipkowskiego w Warszawie,  w dniach 2 - 4 czerwca 2017r.

Prosimy o zgłaszanie udziału w Konkursie do 31 stycznia 2017r., przesyłając kartę zgłoszenia na adres email: konkurs.sosw15@wp.pl

lub pocztą:

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących Nr 15

im. Ottona Lipkowskiego

ul. Zakroczymska 6

00 - 225 Warszawa,

Prosimy o  zapoznanie się z regulaminem, programem konkursu oraz zakresem tematycznym dostępnymi w sąsiednich zakładkach..

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Organizatorem (Joanna Puławska, Olga Cichecka) pod adresem email:konkurs.sosw15@wp.pl

Z nadzieją na spotkanie

Dyrekcja Ośrodka