• Klasa 1a

• Kolejni uczniowie podjęli wyzwanie i zorganizowali "Przerwę z klasą". Klasa 1a zaproponowała zabawy z chustą animacyjną. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili. Dziękujemy i zapraszamy kolejnych chętnych.

• Klasa 1b

• Dinozaury były inspiracją klasy 1b na zorganizowanie kolejnej "Przerwy z klasą". Dzieci wymyśliły zadania nawiązujące do gadów a na koniec każdy uczestnik otrzymał naklejkę prehistorycznego zwierza. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Nauka przez zabawę to kolejny pomysł na przerwę z klasą 1b. Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej uświadomili sobie, jak ważne jest segregowanie odpadów i sami doszli do wniosków, że wpływa to na nasze wspólne życie. Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w zabawach w ramach akcji "Przerwa z klasą". Dziękujemy p. Kasi za wspaniałą organizację.

• Klasa 2b

• W czwartek 29 lutego klasa 2b zorganizowała "Przerwę z klasą". Atrakcją przygotowaną przez uczniów były strzały na bramkę. Podczas zabawy nie tylko chłopcy prezentowali wysoki poziom sprawności. Dziewczynom szło równie dobrze. Najwięcej celnych strzałów na bramkę oddała klasa 3a. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne aktywne przerwy.

• Klasa 3a

• W drugim półroczu roku szkolnego 2023/2024 Mały Samorząd Uczniowski wyszedł z inicjatywą zorganizowania w klasach 1-3 akcji " Przerwa z klasą", której celem jest aktywne i bezpieczne spędzanie przerw. Pierwsza zgłosiła się klasa 3a i zorganizowała wyścigi rzędów z wykorzystaniem różnych przyborów. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w przedsięwzięciu, a co najważniejsze w bezpieczny sposób spędzili czas na korytarzu. Gratulujemy i czekamy na kolejnych chętnych.