• Moduły

• W świetlicy są realizowane moduły o czterech różnych tematykach: plastycznym, muzyczno-tanecznym, języka angielskiego oraz języka migowego. Dzieci przebywające w świetlicy maja możliwość uczestniczenia w ciekawych i rozwijających zajęciach. Poniższa strona będzie poświęcona relacjom z realizacji zajęć.

• Moduł plastyczny - grudniowe realizacje

• W grudniu odbyły się inspirujące zajęcia plastyczne, podczas których uczestnicy tworzyli kreatywne choinki, urocze ludziki piernikowe oraz pierniczki zdobione za pomocą długopisów 3D. To magiczne spotkanie pełne świątecznej atmosfery i twórczego radośnie spędzonego czasu! 🎨🌲🍪

• Moduł plastyczny -realizacje

• W ramach zajęć plastycznych uczniowie wykonywali szereg prac plastycznych, które rozbudziły kreatywne myślenie i poszerzyły ich wiedzę z zakresu technik plastycznych. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach.