Internat

Internat Ośrodka połączony jest bezpośrednio ze szkołą. Uczniami zamieszkującymi
w internacie opiekują się nauczyciele - wychowawcy, którzy są surdopedagogami. Wszyscy wychowankowie są podzieleni na grupy. Pod okiem wychowawców odrabiają lekcje i spędzają czas wolny. Fachowa i systematyczna pomoc ułatwiają dzieciom opanowanie programu nauczania. Życzliwa opieka surdopedagogów sprawia, że internat to prawdziwy dom. W internacie prowadzone są atrakcyjne zajęcia pozalekcyjne, konkursy, zawody sportowe i zabawy. Nasi wychowankowie uczestniczą również w wielu konkursach i zawodach sportowych na terenie całej Polski, w których odnoszą sukcesy. Zapewniamy doskonałe warunki mieszkaniowe, sprzęt audio -wizualny i sale wyposażone w komputery.

A oto jedna z licznych zabaw tematycznych w Internacie (dyskoteka"Niebo-piekło")

W Internacie panuje przyjazna i ciepła atmosfera

W wolnym czasie spacerujemy po pięknych zakątkach Warszawy:

Uczestniczym w zajęciach dodatkowych:

Zajęcia na TORWARZE

W ramach współpracy z Integracyjnym Klubem Sportowym "Syrena", nasi wychowankowie systematycznie rozwijają  swoje zdolności łyżwiarskie.