• Rok szkolny 2023/2024
    • Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony gdzie znajdziecie ważne informacje i relacje z wydarzeń szkolnych
    • Zachęcamy do systematycznego logowania się do dziennika elektronicznego Librus gdzie znajdziecie aktualne informacje dotyczące pracy naszego ośrodka.
  • Filmy z Ośrodka

• Dziś obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu

• 06.02.2024
      • W naszej szkole zaplanowaliśmy różnorodne aktywności by poruszyć problematykę związana z zagrożeniami wynikającymi z użytkowania telefonów komórkowych, gier on-line i innymi formami komunikacji on-line. Wkrótce relacje z zajęć. Więcej o programie znajdziecie na stronie organizatora wydarzenia SaferInternet.

• Wystawa klocków Lego Travelling Bricks

• 12.01.2024
      • 09.01.2024r. Klasy 1-3 oraz kl. 4c wybrały się na niesamowitą wystawę zbudowaną z klocków Lego Travelling Bricks.
        "Klocki Lego, klocki Lego
        Są naprawdę dla każdego
        Dla dużego i małego
        Chodź się bawić, mój kolego! (...)"
        Dzieci miały okazję zobaczyć niesamowite budowle z takich stref, jak: powietrze, woda, kosmos, Ziemia. Największe wrażenie na dzieciach zrobił Titanic wykonany z ponad 200 000 klocków, ważący około 250 kg oraz o długości prawie 7.5 metra. A czy wiecie ile godzin artyści budowali ten piękny statek ? Ponad 3000 godzin, niesamowite prawda ? Następnie po obejrzeniu wystawy dzieci przeszły do strefy kreatywności i nieskończonych pomysłów, gdzie z klocków lego powstawały wspaniałe budowle. Zapraszamy do fotorelacji 🙂

• Mecz piłki nożnej pod patronatem Fundacji - Klub Sportowy Pogoń Warszawa

• 24.12.2023
      • W dniach 6- 17 listopada 2023r. odbywały się w naszej szkole mecze piłki nożnej dla uczniów z klas 1- 8. Rozgrywki były realizowane podczas lekcji wychowania fizycznego, pod patronatem Fundacji - Klub Sportowy Pogoń Warszawa. Mecze okazały się wspaniałą formą rozrywki, przyniosły dużo radości i niezapomnianych wrażeń. Były również okazją na odkrywanie młodych piłkarskich talentów. Na zakończenie rozgrywek każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal a szkoła wspaniały puchar.
        Gratulujemy wszystkim uczniom. Brawo!

• Laboratoria przyszłości - drukarka 3D

• 21.12.2023
      • Na lekcjach informatyki uczniowie klas 4-8 projektowali ozoby świateczne w programie Tinkercad. Pobudzając swoja wyobraźnię przestrzenną stworzyli kilka ciekawych prac, niektóre z nich zostały wydrukowane na drukarce 3D. Zajęcia z projektowania 3D cieszą sie dużym zainteresowaniem i zaangazowaniem uczniów.

• 19.12.2023
      • W piątek 15 grudnia w naszej placówce odbyły się jasełka. Jak co roku był to czas pełen pięknych występów oraz wzruszeń. Mogliśmy obejrzeć przedstawienie, w którym udział wzięli uczniowie, przedszkolaki oraz nasz szkolny chór. Na koniec rozdane zostały opłatki do wspólnego składania życzeń. Nie zabrakło także wigilii i poczęstunku.

• Spotkanie autorskie z Wojciechem Widłakiem

• 08.12.2023
      • W czwartek 7 grudnia mieliśmy przyjemność gościć już drugi raz w naszym Ośrodku Pana Wojciecha Widłaka – autora opowiadań i książek dla dzieci. Spotkanie, w którym uczestniczyły nasze przedszkolaki i uczniowie klas 1-3, zostało zorganizowane przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom.

Mali czytelnicy dowiedzieli się o nowych przygodach bohaterów serii „Pan Kuleczka” oraz „Wesoły Ryjek”. Wysłuchali fragmentów nowych książek, a niektórzy wcielili się w role bohaterów za pomocą przyniesionych przez autora pacynek: kaczki Katastrofy, psa Pypcia,