• Osiągnięcia 2012/13

XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ

DLA UCZNIÓW NIESŁYSZĄCYCH I SŁABO SŁYSZĄCYCH

WE WROCŁAWIU

20 kwietnia 2013 r. w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym  Nr 12 dla Niesłyszących i  Słabosłyszących we Wrocławiu odbył się XVII  KONKURS WIEDZY HISTORYCZNEJ. Tematem konkursu były: „Słynne bitwy w historii Polski”. W konkursie wzięło udział 20 ośrodków z całej Polski.

Nasz Ośrodek reprezentowali:

KATEGORIA GIMNAZJUM: Jakub (IIIa) i Przemysław (Ib)

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA : Albert (VIb) i Jakub (Va).

W kategorii szkoła podstawowa Jakub zajął I miejsce, a Albert zajął V miejsce.

W kategorii gimnazjum Jakub zajął I miejsce, a Przemysław zajął VIII miejsce.

Uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Dzięki tak wysokim wynikom indywidualnym nasz Ośrodek w klasyfikacji drużynowej uplasował się na zaszczytnej II pozycji.