• 20.02.2021 11:41
          • Kolejne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu
          • Juz po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu, w tym roku odbył się 09 lutego. Natomiast w naszej szkole ze względu na obostrzenia obchodziliśmy tydzień bezpiecznego Internetu. Uczniowie na lekcjach informatyki i edukacji informatycznej wgłębiali się w tematykę zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu. W klasach 1-3 uczniowie zapoznali sę z ciekawą prezentacją, którą poprowadził dla nich Komputeromiś, następnie rozwiązywali quizy utrwalające zdobytą wiedzę. Natomiast w klasach 4-8 multimedialna prezentacja przypomniała na co powinniśmy uważać w internecie i w jaki sposob powinniśmy sie tego wystrzegać, całość została utrawlona quizem oraz ciekawą grą interaktywną, do której link jak obiecalismy, udostępniamy poniżej. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, stosujcie poznane zasady a będziecie bezpieczni w sieci.

Gra - INTERLANDIA

Kliknij w zdjęcie poniżej żeby przejść do Galerii wydarzenia