• Koło przyrodnicze - wirtualne laboratorium

• 01.04.2021 14:27
          • Uczestnicy koła przerodnicznego przeprowadzają wybuchowe doświadczenie
          • Na dzisiejszych zajęciach koła przyrodniczego uczniowie z klasy 5 i 8 wykonywali doświadczenia w wirtualnym laboratorium. Eksperymenty nadzorował nieco zwariowany profesor Why. Takie doświadczenia online są całkowicie bezpieczne, a zniszczone i osmolone wirtualne laboratorium można jednym przyciskiem naprawić. Tutaj można bez obaw przeprowadzać wybuchowe eksperymenty, mieszać ze sobą najbardziej niebezpieczne odczynniki chemiczne i uruchamiać najdziwniejsze urządzenia naukowe. Doświadczenia w wirtualnym laboratorium to świetny sposób na połączenie nauki z zabawą. Nie ponosimy odpowiedzialności za efekty wywołane rozbudzeniem uczniowskiej ciekawości.