• 16.03.2023 10:29

• Bal karnawałowy 2022
          • 24 lutego 2022 w naszej szkole odbył się Zimowy Bal Karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci, gdyż po długim czasie pandemii każdy zdążył już zatęsknić za zabawą przy muzyce. Uczniowie zjawili się przebrani w piękne stroje. Były księżniczki, królewny, zwierzątka, roboty i super bohaterowie. Niektórzy wystąpili w tak ciekawych przebraniach, że trudno było odgadnąć, kto się pod nimi kryje. Prowadzące bal nauczycielki rozpoczęły zabawę od prezentacji strojów, a później zaprosiły wszystkich do wspólnych pląsów. Były zabawy w parach, w kółeczku, pojawił się oczywiście taneczny pociąg, a także zabawa z balonami. Dzieci mogły wziąć udział w różnych tanecznych konkurencjach oraz powyginać się podczas prowadzonych animacji. Dużą radość sprawiły wszystkim zabawy z chustą Klanza, a także wspólne budowanie drewnianej wieży. Wiele emocji wywołała także zabawa „gorące krzesła”. Niewątpliwie dużym zainteresowaniem cieszyła się przygotowana balowa dekoracja, przy której robione były pamiątkowe zdjęcia. Dzieci bawiły się wyśmienicie, o czym świadczyły uśmiechy na ich buziach w trakcie balu i smutne minki, gdy przyszedł czas zakończenia zabawy. Był to pierwszy bal karnawałowy w nowym budynku naszej szkoły, dlatego z pewnością zostanie zapamiętany na długo.