• Spotkanie uczniów klas 3 gimnazjum z nauczycielami i uczniami z OSWG Łucka

Uczniowie klas trzecich gimnazjum wybrali się na spotkanie w OSWG przy ulicy Łuckiej. Mieli okazję do rozmowy przede wszystkim z panią dyrektor i panią pedagog, które opowiedziały o ośrodku. Bardzo dokładnie obejrzeliśmy ośrodek, który  prezentuje się znakomicie. Był także czas na spotkanie ze starszymi kolegami - absolwentami Zakroczymskiej!

• Wyjście do kina

Uczniowie szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjum wraz z wychowawcami wybrali się do kina Cinema City Arkadia na film pt "Cudowny chłopak". Film i jego przesłanie bardzo się spodobał. Warto było się wybrać.

• Walentynki w internacie

Kilka dni przed Walentynkami w internacie ruszyła poczta walentynkowa. Listonosz zbierał kartki przygotowane przez wychowanków do specjalnej skrzynki pocztowej. W Dzień Zakochanych członkowie Samorządu Internatu rozdali listy walentynkowe.

Więcej zdjęć znajduje się w albumie.

6 lutego 2018 roku obchodzony był Międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu. Nasz Ośrodek dołączył się do tych obchodów 12 lutego.

Dzieci z klas 1-4 w czasie zabaw i gier poznawały tego dnia zasady bezpiecznego korzystania z internetu.

Młodzież z klas 5, 6, 7 oraz z klas II i III gimnazjalnych uczestniczyły w warsztatach, w czasie których poznawały zasady kulturalnego surfowania po sieci.

• Konkurs wiedzy o sporcie

9 lutego 2018 r. odbył się II KONKURS WIEDZY O SPORCIE, w którym wzięli udział nasi gimnazjaliści – Mateusz z kl. IIa i Dawid z klasy IIIb. Uczestnicy musieli wykazać się bardzo dużą wiedzą z tematyki sportowej. Mimo trudnych pytań, nasi reprezentanci odnieśli duży sukces zajmując indywidualnie miejsca: II – Dawid oraz V – Mateusz, natomiast jako drużyna chłopcy wywalczyli miejsce II.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

• Dzień Herbaty

Z okazji Dnia Herbaty członkowie Samorządu Internatu przygotowali prezentacje dotyczącą pochodzenia i rodzajów herbat. Następnie każdy wychowanek miał możliwość przyrządzenia sobie herbaty zimowej według własnego pomysłu. Dostępne były takie składniki jak: korzeń imbiru, goździki, pomarańcze, cytryny, cynamon. Było pysznie.

• Dzień Białych Skarpetek

Dzień Białych Skarpetek był okazją do integracji wychowanków internatu. Wszyscy ubrani w białe skarpety uczestniczyli we wspólnej zabawie i sesji fotograficznej.