• WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Warsztaty świąteczne w świetlicy.

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia zagościł już w szkolnej świetlicy dnia 6 grudnia 2019 r. w świetlicy różowej i pomarańczowej odbyły się Rodzinne warsztaty plastyczne. Rodzice i babcie naszych uczniów odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. W świątecznej atmosferze powstały choinki i kartki. Pracę umilała muzyka, słodkości i aromatyczna zimowa herbatka. Warsztaty plastyczne były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na święta. Wszystkim towarzyszył dobry humor i radość tworzenia ozdób.

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Andrzejki.

W czwartek, 28 listopada w naszym Ośrodku odbyła się zabawa andrzejkowa, był to magiczny wieczór pełen wróżb. Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło również różnych, ciekawych zabaw i konkursów. Całą imprezę uświetniła nam fantastyczna muzyka, przygotowana przez naszych absolwentów. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą i udaną zabawę!

• Konkurs - skarbonka

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Konkurs - skarbonka.

We wtorek, 26 listopada odbyło się podsumowanie konkursu na najfajniejszą skarbonkę. Konkurs towarzyszył ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” i polegał na wykonaniu skarbonki dowolną techniką, cieszył się dużym zainteresowaniem. W konkursie udział wzięły grupy internackie, świetlicowe i przedszkolne. Rozstrzygnięcie konkursu okazało się bardzo trudne, ponieważ wszystkie skarbonki były bardzo pomysłowe. Ostatecznie przyznano następujące wyróżnienia: III miejsce – grupa „Misie” (przedszkole), II miejsce – grupa I (internat), I miejsce – świetlica niebieska, wyróżnienie za pomysłowość – grupa III (internat). Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

• Warsztaty stolarskie

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Warsztaty stolarskie.

W poniedziałek, 25 listopada wychowankowie naszego internatu mieli okazję uczestniczyć w warsztatach stolarskich zorganizowanych przez „FabLab Wbijaj!”. Chłopcy mieli możliwość pozyskania wiedzy na temat stolarstwa i ogólnego majsterkowania. Warsztaty były świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.