• Nabór na rok szkolny 2023/2024

• Dokumenty nowych uczniów do klasy 1 naszej szkoły i dzieci do przedszkola można składać od 1 lutego do 17 marca 2023 r. w sekretariacie ośrodka.

Dla rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszej placówki 11 marca 2023 r. w godzinach 10.00 – 12.00 organizujemy Dzień Otwarty.

Podczas spotkania mogą Państwo poznać placówkę oraz uzyskać informacje na temat edukacji w szkole i przedszkolu.

Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w dniu otwartym  - telefonicznie 222 771 808 lub drogą mailową AKielbowska@eduwarszawa.pl do 3 marca 2023.

Więcej informacji o naborze do szkoły podstawowej, przedszkola znajdziesz w zakładce dla rodziców

W zakładce dla rodziców zamieszczone zostały również informacje na temat dyżurów wakacyjnych przedszkoli specjalnych.

• Bezpłatne treningi piłki nożnej - Klub Sportowy Pogoń Warszawa

• Mamo, Tato,

Fundacja Klub Sportowy Pogoń Warszawa w partnerstwie z Specjalnym Ośrodekiem Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Słabosłyszących nr 15 w Warszawie zaprasza Wasze dziecko na bezpłatne treningi piłki nożnej.

Zaczynamy 22.01.2023 o 16:00. Boisko Orlik (balon), SP nr 114, ul. Remiszewska 40, Warszawa-Targówek, wejście na boisko (balon) od ul. Handlowej, naprzeciwko domów 44-46-48.

Dzięki projektowi PZU Futbol Plus udowadniamy, że dzieci z niepełnosprawnościami mogą cieszyć się futbolem. Dla wielu z nich trening piłki nożnej to spełnienie marzeń i zdrowa forma samorealizacji. Zapraszamy więc dziewczynki i chłopców od 6 do 13 lat z niepełnosprawnościami w stopniu lekkim (niemówiące, z zaburzeniami mowienia, głusi, niesłyszące, niedosłyszące, z zaburzeniami słuchu) do wspólnej gry.

Zapewniamy darmowy strój piłkarski dla każdego dziecka: koszulkę z logo, spodenki i getry.

Trenujemy w każdą niedzielę, zaczynamy o 16:00. Boisko Orlik (balon), SP nr 114, ul. Remiszewska 40, Warszawa-Targówek, wejście na boisko (balon) od ul. Handlowej, naprzeciwko domów 44-46-48.

Więcej informacji: www.pogon.waw.pl www.facebook.com/pogonwawpl

+48731077219 (sms, telegram, whatsapp, viber)

Zapisz dziecko na treningi

WYPEŁNIJ FORMULARZ https://forms.gle/u7eZ8M7kCxRPat7J8

• #SuperKoderzy - RoboMatematycy

• W naszej szkole w ramach koła informatycznego realizujemy kolejną ścieżkę #SuperKoderów - RoboMatematycy. Na zajęciach uczymy sie programowania oraz pogłębiamy wiedzę matematyczną a wszystkiemu towrzyszą nam roboty mBoty2. Powyżej krótki filmik z zajęć.