• Uwaga! Konkurs dla klas 4-8 Góra Grosza!!!

• W listopadzie nasz ośrodek przystąpił do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”.  Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowujących się poza swoimi rodzinami, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dziecka. Akcja polega na zbieraniu monet od 1 gr do 5 zł. Zapraszamy klasy 4-8 do udziału w konkursie w ramach akcji Góra Grosza! Trzy klasy, które na jednego ucznia zbiorą najwięcej pieniędzy wygrywają „dzień bez pytania” oraz otrzymują punkty w konkursie Super Klasa, (1 miejsce otrzyma 200 pkt., 2 miejsce 150 pkt., 3 miejsce 100pkt). Konkurs będzie trwał do końca lutego 2023 r. Całość akcji zostanie podsumowana na apelu. Serdecznie zachęcamy do udziału!!!
            Samorząd Uczniowski.
            Opiekunowie akcji: Joanna Grzelak, Renata Kowalczyk

• 11 Listopada Dzień Niepodlegości

• W czwartek 10 listopada odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Była to wspaniała lekcja historii przygotowana przez uczniów klasy 3b. Nasi koledzy przypomnieli najważniejsze wydarzenia związane z latami zaborów i walk o wolność podczas I wojny światowej. Jak co roku o godzinie 11:11 włączając się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej #Szkołapamięta wszyscy zaśpiewaliśmy "Mazurka Dąbrowskiego" . Udowodniliśmy, że dobrze znamy polskie symbole narodowe i słowa hymnu również w języku migowym. Nasi nauczyciele zadbali o oprawę muzyczną i pięknie zaśpiewali kilka pieśni patriotycznych. Dziękujemy za wspólne świętowanie