• Nowa galeria Dzień Dziecka została dodana do albumu fotograficznego

1 czerwca to dzień, na który czekają wszystkie dzieci. Dlatego nasza szkoła z okazji Dnia Dziecka i Dnia Rodziny zamieniła się na kilka godzin w kolorową salę zabaw. Na dzieci i rodziców czekało wiele atrakcji przygotowanych przez nauczycieli. Zabawę rozpoczęły występy uczniów, którzy wyrecytowali wierszowaną niespodziankę dla swoich najbliższych, a następnie zatańczyli wspólnie z rodzicami i nauczycielami układ taneczny do piosenki Jerusalema.

Na „deskach” naszej sali gimnastycznej pojawił się gość specjalny, Marcin Krajewski - tancerz, solista baletowy, choreograf oraz aktor. Jego obecność wywołała ogromne emocje u naszej młodzieży, która znała pana Marcina z produkcji telewizyjnych. Pan Marcin zaprezentował krótką taneczną choreografię, a następnie zaprosił chętne osoby do wspólnego tańca. Spotkanie zakończyły indywidualne rozmowy, zdjęcia oraz autografy.

Kolejnym punktem tego radosnego dnia były konkurencje sportowe, w których brali udział uczniowie oraz rodzice. Na tych, którzy woleli trening umysłowy, czekał pokój zagadek i jego tajemnice. Były też atrakcje dla młodych artystów, którzy wykonali piękną eko biżuterię i breloki dla swoich rodziców. Nad barwną charakteryzacją czuwały nauczycielki, które wyczarowywały brokatowe tatuaże i tęczowe malunki na buziach dzieciaków. Natomiast dla dbających o higienę przewidziany był „kącik czyścioszka”. Nie mogło zabraknąć także fikuśnie skręcanych baloników, które były świetnymi rekwizytami do zdjęć rodzinnych i nie tylko. Szkolne koło fotograficzne zorganizowało stoisko z pięknie pachnącymi świecami wykonanymi z naturalnych produktów umieszczonych w naczyniach z recyklingu.

Na każdego uczestnika naszej imprezy czekał słodki poczęstunek: drożdżówki, owoce i lody oraz upominki ufundowane przez naszych sponsorów. Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom.

W naszej „szkolnej sali zabaw” uśmiechu i radości nie było końca. To był naprawdę cudowny dzień.